Kurumsal

Biz Kimiz?

Özel sektör ve devlet sözleşmeleri için çözüm noktası olarak hizmet veren SST Savunma, en yüksek kalitede telsiz ve uydu iletişim sistemleri ile entegre güvenlik sistemleri ve anahtar teslimi proje hizmetleri sağlamaktadır. SST Savunma, proje tasarımından kurulum ve bakım aşamalarına kadar kamu kuruluşlarını ve çeşitli özel endüstrileri destekleme konusunda uzmanlaşmıştır.

Bu hizmetlerimiz sırasında sürekli büyüyen bir firma yolunda ilerlerken gelişmekte olan teknoloji karşısında hem firmamızı hem de çalışanlarımızı eğitmek, yasal ve özlük haklarını korumaktayız

Ülkemizin gururu ve savunma sanayiine yön veren kuruluşlarımızdan ASELSAN ile olan uzun soluklu işbirliğimizle global teknoloji öncülerini bölgemizde temsil emekten gurur duymaktayız.

47588873
Misyonumuz

Dünyada gelişen son teknolojiyi, edindiğimiz bilgi ve tecrübelerimizi de kullanarak yurt içi ve yurt dışı savunma sanayi firmaları, kamu kuruluşları ve sivil sektörün sahip oldukları ya da ürettikleri ürünlerin, ihtiyaç duyulan bakım/onarım, entegrasyon, eğitim vb. tüm hizmetlerini vermek.

Vizyonumuz

Sektörde 20 yıla yakın edindiğimiz tecrübe ve bilgi birikimimizle müşteri memnuniyeti sunan, hızlı ve güvenilir hizmet veren kurumsal savunma sanayi firması olmak. Profesyonel hizmet ve yetkin tecrubemizle SST Savunma farkıyla her sektöre hizmet sağlamak.

Call Now Button