Projelendirme ve Taahhüt

Projelendirme ve Taahhüt

Konusunda deneyimli teknik ve idari ekiplerimizin müşteri talep dokümanları veya gereksinimleri doğrultusunda yaptığı çalışmalarla, müşteri memnuniyeti gözetilerek ihtiyaçlar belirlenmekte veya belirlenmiş ihtiyaçlara istinaden çalışmalar yürütülmektedir. Şirketimiz bu çalışmalar kapsamında; etüd, altyapı ve sisteme ilişkin mühendislik çözümleri, mimari tasarım, teknik şartname hazırlığı, 2-3 boyutlu projelendirme ile altyapı ve sistem inşaatının uygulama sürecine kadar olan her aşamada ihtiyacı karşılayacak şekilde bilgi birikimi ve iş gücüne sahiptir.

Proje hazırlık veya teklif verme aşamasında konusunda tecrübeli uzman teknik kadro eli ile çözümler hazırlanmakta, satın alma birimi ile eş zamanlı çalışmalar yürütülmekte, en uygun teklifler ve çözümler müşteriye sunulmaktadır.

Taahhüt edilen işlerde hepsi konusunda uzman mühendis ve teknikerlerden oluşan deneyimli kadromuz ile projelerin yapım ve montaj işlerinin tüm safhaları kontrol altında tamamlanarak, saha uygulamaları sırasında tam zamanlı koordinasyon sağlanmakta ve uygulama kontrolleri yapılarak projeler hayata geçirilerek müşterihizmetine sunulmaktadır. ​​

projelendirme-ve-taahhut
Call Now Button